про центр

«Порт Культур» - це перший в масштабах країни проект зі створення мультифункціонального культурного центру із сучасною наративною експозицією про місцеву ідентичність.

Просвітництво і створення інституційного середовища, яке готове до ризику впровадження новаторських проектів, актуалізація соціально значущих тем, формування візіонерського погляду на майбутнє міста - ці та інші завдання забезпечать досягнення головної мети - створення міського простору, яке стало б «третім місцем» після дому та навчання/роботи.
За допомогою своєї публічної та освітньої програм центр розповість жителям і гостям міста про його культурний феномен та історичні нашарування. Сучасна, багатофункціональна, багатопрофільна інституція культури покликана забезпечити відвідувачам умови для самореалізації і взаємного натхнення. Наукова діяльність в сфері дослідження історії міста сприятиме відкриттю, розвитку і популяризації культурних та історичних цінностей Маріуполя та Приазов'я. Активна співпраця з міжнародною спільнотою, європейська і світова культурна і наукова інтеграція забезпечать реалізацію однієї з найважливіших цілей проекту - представлення культурних інтересів Маріуполя у зовнішньому середовищі.
Made on
Tilda